Продукція

Усі ми любимо фрукти – соковиті, смачні, різноманітні.

Ми також знаємо, що щоденне споживання фруктів корисне для здоров'я. Але, останнім часом, усе частіше можна почути, що більшість імпортної продукції, яку ми купуємо на ринках і в магазинах не відповідає стандартам якості, тому що містить багато штучних добавок, наприклад, гормони росту.

Тому завжди так цінується натуральний продукт, вирощений у тій же кліматичній зоні, у якій і продається, що дійсно містить вітаміни, та радує не тільки зовнішнім виглядом, але й смаком.

Вирощувати та уживати в їжу ЧЕРЕШНЮ почали ще в стародавності, у країнах Середземномор'я. Її плоди дуже смачні й живильні. Залежно від сорту, плоди черешні можуть бути не тільки червоного й бордового кольору, що нагадують вишню, але й жовтого або рожевого кольорів. Її не даремно називають родичкою вишні, адже її назва Cerasus avium, у перекладі означає "пташина вишня". Протягом декількох сторіч уважалося, що черешня не має корисних властивостей і містить у собі дуже мало вітамінів. Її цінували тільки за смакові якості. Надалі провівши ряд досліджень, з'ясувалося, що в черешні багато калію. Саме цим можна пояснити її лікувальну дію. Також виявили ряд вітамінів, зокрема провітамін А, вітамін С, вітаміни В і нікотинову кислоту. Крім вітамінів, черешня містить в собі багато корисних мінеральних речовин, наприклад, мідь, цинк, марганець, кобальт, кальцій, залізо. А також органічні кислоти.

ТМ FRUTTOM вирощує такі сорти черешні як: Рубінова рання, Мелітопольська чорна, Казка, Дилема, Великоплідна.

АБРИКОСИ - ці дивні плоди швидко вгамовують почуття голоду. Вони смачні й живильні, приємні оку й рідко кого залишають байдужими. Абрикоси зібрали в собі майже всі відомі науці вітаміни, мінеральні солі й мікроелементи. У них міститься багато цукру, каротину, тіаміну, рибофлавіну, нікотинової кислоти, провітаміну А, вітамінів В, В1, В2, В6, Р, С. З мінеральних солей містяться калій, кальцій, магній, натрій, сірка, кремній, фосфор, йод, залізо, мідь, цинк, пектинові речовини, а також лимонна, винна і яблучна кислоти. Багато в абрикосах і мікроелементів: марганець, нікель, титан, ванадій, молібден, стронцій, бор, алюміній. Солі калію, як у свіжих, так і в сухих абрикосах, зміцнюють серцеву діяльність, до того ж виявляють виражений сечогінний ефект. Вони також беруть участь в утворенні тканин. Тому абрикоси виявляють цілющу дію при захворюваннях серцево-судинної системи й нирок. Пектини, що знаходяться в абрикосах, виводять з організму отруйні речовини, важкі метали і радіоактивні елементи. Також в них містяться антибактеріальні речовини. Жовтий колір плодам надає бета-каротин, вміст якого в абрикосах виключно високий. Бета-каротин необхідний для підтримки гарного зору і здорової шкіри. А також корисний дітям для росту і людям з порушеннями функцій центральної нервової системи.

ТМ FRUTTOM вирощує такі сорти абрикоса як: Присадибний, Мелітопольський ранній, Зоряний, Променистий, Червонощокий, Олімп, Парнас, Кримський амур, Авіатор.

Ніжний, чудовий аромат і смак роблять ПЕРСИК одним із самих улюблених фруктів. Плоди персика корисні в харчових, лікарських і дієтичних цілях. Вони благотворно впливають навіть на жіночу репродуктивну систему. Персики чудово підійдуть тим, хто бажає схуднути, так як при переробці організмом вони вимагають більше калорій, чим містять самі. Так, при споживанні у вигляді персика 60 калорій на його переробку організм витрачає 75 калорій.

У персиках міститься багато солей калію й заліза, що сприяє лікуванню захворювань серцево-судинної системи, анемії (малокрів'я), нормалізує обмін речовин. Сполуки фосфору й калію поліпшують пам'ять і працездатність людини, активізують роботу судин головного мозку, допомагають впоратися з нервовою й емоційною напругою. Каротин з м'якоті плодів запобігає руйнуванню клітин людського організму.

ТМ FRUTTOM вирощує такі сорти персика як: Соковитий, Золотий ювілей, Кремлівський, Золота Москва, Редхейвен, Лебедєва.

ЯБЛУКА мають величезну кількість різновидів, що відрізняються кольором (усі відтінки зеленого, жовтого й червоного), розмірами й вагою ( від 70 до 300-400 г), формою, смаковими характеристиками (солодкі, кисло-солодкі, кислі) і ароматом.

Плоди яблуні є одними із найбільш популярних фруктів в усьому світі, крім того що їх вживають у їжу у свіжому вигляді, кількість і різноманіття рецептів з яблук просто вражає уяву ( від звичних нам сухофруктів і соків і закінчуючи екзотичними десертами з маринованих яблук). Крім харчової промисловості яблука широко використовують у косметології й медицині.

Яблуко з повним правом уважається самим корисним фруктом із усіх існуючих. Зрозуміло, інші фрукти так само містять корисні речовини, але саме в яблуках комбінація корисних елементів найбільш вдала. Не даремно прислів'я "лук від семи недуг" має в англійській мові "яблучний" аналог - "An apple a day keeps the doctor away" (Одне яблуко в день - і лікар не потрібний).

ТМ FRUTTOM вирощує такі сорти яблук як: Голден делішес, Ренет Симиренка, Айдаред, Корей, Аврора кримська, Таврія, Джонаголд, Флоріна.

Корисні властивості ВИНОГРАДУ обумовлені вмістом у ньому великої кількості необхідних речовин і вітамінів, а саме: у винограді містяться калій, кальцій, магній, марганець, кобальт, вітаміни С, РР, Р, В1, В6, В12, фолієва кислота, каротин. Виноград багатий вуглеводами (18—20%), цукрами, органічними кислотами (яблучною, саліциловою, лимонною, бурштиновою, мурашиною й ін.). Виноград володіє високими харчовими і смаковими якостями. У винограді містяться легкозасвоювані цукри (17,5%), органічні кислоти — винна, яблучна та інші (0,6 %), пектинові й мінеральні речовини: натрій (26 мг%), калій (255 мг%), кальцій (45 мг%), фосфор (22 мг%), залізо (0,6 мг%), фарбувальні й ароматичні речовини і значна кількість води (80,2 %). Виноград володіє не тільки лікувальними, але і фітонцидними властивостями. Кожна складова частина винограду виявляє свою дію на організм. Цукор у винограді служить живильним засобом, особливо для м'язової системи й серцевого м'яза. Глюкоза сприятливо діє на засвоєння кисню тканинами. Кальцій і фосфор впливають на зростання. Залізо сприятливо діє на органи кровотворення й окисні процеси. Органічні кислоти сприяють нормалізації кислотно-лужної рівноваги. Введена з виноградом вода покращує процеси виділення з організму обмінних шлаків і т.д. Загальний вплив на організм складається з сукупної дії всіх складових частин винограду, завдяки чому зміцнюється весь організм, пожвавлюються процеси обміну і виліковуються багато захворювань шлунка, печінки, кишечника, легень та ін.

ТМ FRUTTOM вирощує як столові сорти винограду: Восторг, Плевен, Молдова, так і технічні: Ркацителі, Совіньон, Одеський чорний та ін.

Крім прекрасних і незамінних смакових якостей, зовнішньої привабливості, ТОМАТ володіє багатьма корисними та цілющими властивостями. Помідори (томати) мають багатий змістовний потенціал необхідних речовин, мінералів і вітамінів для організму. До складу томату входять цукри - в основному фруктоза й глюкоза, мінеральні солі, такі як йод, калій, фосфор, бор, магній, натрій, марганець, кальцій, залізо, мідь, цинк. Томати багаті цілим набором вітамінів, а саме вітаміни A, B, B2, B6, C, E, K, PP і бета-каротин. Містять органічні кислоти (лимонна, яблучна, винна й у невеликій кількості щавлева). Також до складу помідора (томату) входить потужний антиоксидант - ликопен. Ликопен - унікальні природні ліки від багатьох хвороб.

ТМ FRUTTOM виробляє і постачає на ринок України якісні, багаті вітамінами, мінералами і мікроелементами фрукти і овочі, вирощені в екологічно чистому регіоні з турботою про наших покупців.

Продукція ТМ FRUTTOM обробляється препаратами, дозволеними для застосування на території Україні. Вся фруктово-овочева продукція, що реалізується підприємством, відповідає ГОСТам й прийнятим стандартам в Україні, що підтверджується відповідними сертифікатами та документацією.

За бажанням замовника продукція в літній період охолоджується в холодильних камерах. Пакування здійснюється згідно з домовленістю в гофротару або дерев'яну тару продавця і політерується на європіддони.