Головна

Дочірнє підприємство «Дніпрянська аграрна фірма ім. Солодухіна» одне з провідних підприємств садівничої й виноградарської галузей півдня України, що спеціалізується на вирощуванні фруктів (черешня, абрикос, персик, яблуко), винограду (технічні і столові сорти), овочів (томати), зернових культур (пшениця).

На сьогоднішній день підприємство активно розвивається завдяки ефективному використанню виробничого потенціалу, вмілому введенню удосконалених технологій виробництва продукції, застосуванню ефективної системи краплинного зрошення, впровадженню нових продуктивних сортів винограду, кісточкових і зерняткових культур та інших заходів, які сприяють отриманню якісної конкурентоспроможної продукції.

У травні 2010 року підприємство подало заявку на реєстрацію торгівельної марки FRUTTOM. Назва складається із двох частин FRUT – фрукти й TOM – томати. Перша частина слова походить від слова FRUCTOSA - вуглевод, що міститься в різних фруктах і овочах, це складова частина сахарози. Коріння цього слова утворені від слова FRUX, що переводиться з латині як - фрукт. Друга частина слова походить від слова TOMATO, що переводиться з англійського як – помідор. Назва нашої торговельної марки асоціюється із фруктами, сонцем і вітамінами, символізує гарантію якості нашої продукції й дозволяє впізнавати й запам'ятовувати її на ринку.

Наші стратегічні плани:

1. Стати компанією №1 в Україні на ринку свіжих фруктів і сортового винограду:

  • по охопленню основних точок продажів (супермаркети, ринки і т.д.);
  • по якості продукції;
  • по пакуванню продукції;
  • по якості обслуговування оптових покупців.

2. Просування продукції на ринки Росії, інших країн СНД, Європи.

3. Збільшення площі садів та насаджень столового винограду на 100 га.

4. Зниження собівартості виробництва продукції, а значить формування конкурентоспроможної ціни.